ivan-irk Posted May 17, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 17, 2010 http://www.youtube.com/watch?v=_N-w5Fg_qYo&feature=related кто нить знает название 2 трека?? ::hair:: E-40 - Im Da Man Link to comment
v!r Posted May 17, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 17, 2010 E-40 - Im Da Man спасибо!:) Link to comment
Denzel Posted May 18, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 18, 2010 что за песенки обе??? p88rsII,6nd410,e8-100s х-2,st1,f4.600,f2.300,f2.500,q12 Link to comment
Серега 093 Posted May 18, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 18, 2010 Одна из них Slim Thug - Boss Of All Bosses Link to comment
ivan-irk Posted May 18, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 18, 2010 первую обозначили выше, вторая Slim Thug - Thug Link to comment
doger19 Posted May 19, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 19, 2010 кайфные песенки))) ))))))WTF!&:mic29: Link to comment
hsbc Posted May 23, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 23, 2010 кто знает, что за трек играет первым у Страдивари? http://vkontakte.ru/video1837515_142599061 и на вот этих 2-х видео Link to comment
Guest Bobo Posted May 23, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 23, 2010 E-40 - Im Da Man lil wane - a milli Link to comment
жора Posted May 23, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 23, 2010 1.Lil jon-nothin on(feat Oobie) 2.Baby D -Patron TEAM АНГАР 51 Link to comment
hsbc Posted May 23, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 23, 2010 .Lil jon-nothin on(feat Oobie)Нашел этот трек, но что-то не то. Не басит вообще. Link to comment
orenspl Posted May 24, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 24, 2010 Нашел этот трек, но что-то не то. Не басит вообще. У тебя порт на сколько настроен? Team ORENSPL Link to comment
VitaliyHTC Posted May 29, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted May 29, 2010 Что за трек играет на фоне. Видео тож неплохое . --- Link to comment
Guest vlad93j Posted June 1, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted June 1, 2010 (edited) Что за трек играет на фоне. Видео тож неплохое . и снова Владик говорит всем спасибо (никак не привыкну к этим кнопкам))) "Burn Baby Burn" - by the Gravediggaz "Heavenly Divine" - by Jedi Mind Tricks Edited June 1, 2010 by vlad93j Link to comment
VitaliyHTC Posted June 2, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted June 2, 2010 и снова Владик говорит всем спасибо (никак не привыкну к этим кнопкам))) "Burn Baby Burn" - by the Gravediggaz "Heavenly Divine" - by Jedi Mind Tricks Спасибо :yahoo:. Я кнопку не промазал :good:. --- Link to comment
VitaliyHTC Posted June 5, 2010 Copy Post Link Copy Topic Link Share Posted June 5, 2010 2x DWC 258 ::hair:: Шо за муза? --- Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now